Seks w XXI wieku, czyli randki przez Erodate

Feb 5, 2019 |

Erodate to portal randkowy, który dostępny jest na polskim rynku od 2007 roku. Nie jest to jednak zwykła strona oferująca spotkania przez internet. Erodate to coś więcej.

 

Ideą portalu jest umożliwienie użytkownikom seks randek w realu. Kilkanaście lat temu byłoby to szokujące, o ile nie zakazane. Dziś z każdego medium dociera do nas nagość i brak tematów tabu.

 

Można powiedzieć, że portal odniósł duży sukces zarówno w Polsce, jak i za granicą. Liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi już ponad 240 tysięcy i nie wygląda na to, żeby grono zwolenników miało w najbliższym czasie zmaleć.

 

Jak w pełni wykorzystać potencjał Erodate?

Aby korzystać z Erodate, trzeba się oczywiście zarejestrować. Proces ten nie zajmuje więcej niż kilka minut. Bardzo ważnym elementem jest stworzenie atrakcyjnego profilu, takiego, który przyciągnie uwagę płci przeciwnej.

 

Nie musi być on wyuzdany i wulgarny. Podobno subtelność jest w modzie. Jednak stworzenie profilu “z pazurem” wydaje się nieco lepszym rozwiązaniem. Ważny jest przecież oryginalny pomysł.

 

Najlepiej rozpocząć poszukiwania zaraz po zalogowaniu. Im więcej osób “zaczepimy”, tym większa szansa na spotkanie w realu. Warto jednak taką osobę nieco poznać, zanim dojdzie do łóżkowego aktu. Chociażby ze względów bezpieczeństwa.

 

Użytkownicy premium mogą cieszyć się z pełnej funkcjonalności portalu, choć i Ci z bezpłatną subskrypcją sobie nieźle poradzą. Ceny nie są wygórowane. Niezdecydowani mogą wykupić dostęp na 3 dni, aby przetestować stronę.

 

Ciekawym dodatkiem (czego zwykle brakuje podobnym portalom) jest blog, na którym można przeczytać wiele porad na temat randek w sieci, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

 

Na Erodate mamy również słownik erotyczny, a w nim fachowo opisane słowa i zwroty, które z pewnością przydadzą się podczas rozmowy.

 

Erodate wychodzi też naprzeciw osobom, które nie mają czasu na flirt. Mogą zamieścić ogłoszenie na dole strony w tak zwanych “anonsach randkowych”, a zainteresowani użytkownicy skontaktują się z nadawcą.

 

Erodate opinie

Większość z nas lubi wiedzieć, z czym ma do czynienia. Czytając liczne opinie, można uzyskać całkiem sporo informacji na temat portalu oraz doświadczeń innych użytkowników.

 

Jak zatem wypada Erodate na tle podobnych serwisów? Opinie są w większości bardzo pozytywne i ma to swoje uzasadnienie. Głównym z nich jest wysoki wskaźnik randek w realu.

 

Niewiele portali może się pochwalić aż tak szeroką bazą użytkowników. Możemy zatem wybierać spośród tysięcy kobiet i mężczyzn i z pewnością znajdziemy kogoś dla siebie, partnera idealnego.

 

Ponadto, wiele osób wyraża opinie na temat przejrzystości Erodate. Wybieramy ten portal, ponieważ liczymy na seks randkę i to jest OK. Niewiele serwisów oferuje taką otwartość w stosunku do swoich użytkowników.

 

Pozytywne opinie niosą ze sobą wiele korzyści. To zapewne dzięki nim wiele osób posiada konto na Erodate. Im więcej użytkowników, tym portal staje się bardziej atrakcyjny i przyciąga rzesze internautów.

 

Czy na Erodate można znaleźć miłość?

Erodate to portal nie tylko dla poszukiwaczy przygodnego seksu (choć takich użytkowników jest zdecydowanie najwięcej), ale również dla typów bardziej romantycznych.

 

Podczas rejestracji konta trzeba między innymi podać cel posiadania profilu w serwisie. Mamy do wyboru: potajemne spotkania, seks bez zobowiązań, seks grupowy, flirt, przyjaźń, szybki numerek, fetysz, BDSM oraz stały układ.

 

Wybierając ostatnią opcję, wysyłamy pozostałym użytkownikom jasny komunikat: interesuje nas wyłącznie układ na stałe, który wcale nie musi oznaczać regularnego seksu.

 

Ponadto, mamy możliwość ustawienia podobnego filtra podczas poszukiwań. Wystarczy kliknąć “Więcej” i zaznaczyć opcję układ na stałe, aby znaleźć użytkowników zarejestrowanych w podobnym celu.

 

Czy można w ten sposób znaleźć miłość? Opinie w sieci potwierdzają, że są takie przypadki. Część z nich podobno ma już całkiem spory staż.

 

Seks to bardzo ważny element w każdym związku. Być może poznanie kogoś w pierwszej kolejności od strony erotycznej jest kluczem do sukcesu. I być może tak właśnie będzie wyglądać randkowanie w XXI wieku.

Posted in: Comunicati

Comments are closed.